İletişime Geçin: +90 232 365 29 80

Kurumsal

Hakkımızda

Biz ülke çapında 2006 yılından bu yana her türlü havalandırma işlerinin imalatını ve montajını çağdaş teknolojik yöntemleri kullanarak yapan, sektörünün gerektirdiği tüm ulusal ve uluslararası standartlara (TSE,ISO,UNICERT) uygun olarak hizmet veren, müşteri odaklı özel üretim yaparak en doğru ürün en hızlı çözüm ilkesini benimsemiş olan bir firmayız.

Belgelerimiz ;

 

Sığınak, Otopark, Yemekhane, İşyeri v.b. her alanda gerek duyduğunuz havalandırma işlerinizi yerinde veya proje üzerinden inceleyerek ücretsiz keşif ve fiyat verme hizmetimizden yararlanmak için lütfen bizi arayınız.

Misyonumuz ;


Vizyonumuz ;

 

Kalite Politikamız ;

Firmamız hedef olarak bütün uygulama ve ürünlerinde memnuniyet ve standart garantisi taşımak günümüzün trendlerini yakalamaktır.

Beğenmediğiniz uygulama ve ürün memnuniyetiniz doğrultusunda değiştirilmektedir yada ücreti iade edilmektedir .

Biz Selmak Havalandırma olarak Önceliğimiz Kalite Ve müşteri memnuniyetini , güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır

Yaptığımız işlerde farkımız taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.

Tüm uygulamalarımız siz değerli müşterilerimizin beğeni ve isteği doğrultusunda zevkinize özel çözümler sunarak sanatkar bir performans ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yolunda sizlere hizmet vermekteyiz .

Havalandırma bir detay sanatıdır, ve bizler inanıyoruz ki siz değerli müşterilerimiz sanatın ve sanatkarın değerini bilenlerdensiniz..